Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/paker/domains/garmont.paker.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/paker/domains/garmont.paker.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 600 Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/paker/domains/garmont.paker.pl/public_html/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5467

Kontakt

Skontaktuj się z nami dzisiaj! (formularz kontaktowy pod mapą)

Skontaktuj się z Nami

1 + 13 =

W naszym magazynie przy ul. Płockiej 17 lok. 8 w Warszawie istnienie możliwość osobistego odbioru produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym.

Magazyn pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-17. W weekendy i święta nieczynne. Płatność tylko gotówką.

W sprawach wykraczających poza obsługę zamówienia złożonego w sklepie internetowym prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. Chętnie służymy radą i pomocą, jednak ze względu na specyfikę pracy magazynu termin wymaga wcześniejszego uzgodnienia, by nie kolidował z obsługą wysyłek i dostaw.

Serdecznie zapraszamy!

 

PAKER to firma zajmująca się sprzedażą doskonałej jakości sprzętu turystycznego. Została założona w 1991r. przez dwóch przewodników górskich. Paker powstał, ponieważ chcieliśmy połączyć naszą pasję wędrowania po górach z pracą zawodową.

Doświadczenia zdobyte podczas górskich wędrówek, aktywność w środowisku studenckich przewodników górskich i kilka lat pracy szkoleniowej z uczestnikami kursów przewodnickich dało nam wiedzę i doświadczenie pozwalające nie tylko na dobrą znajomość oferowanych produktów, ale i w pełni profesjonalne doradztwo w zakresie sprzętu turystycznego. Starannie dobieramy marki, które włączamy do naszej oferty.

Musimy być pewni jakości produktów, które wprowadzamy na rynek, z zasady bowiem proponujemy jedynie to, co możemy z czystym sumieniem zarekomendować. Zależy nam na tym, aby wspomnienia z Waszych wycieczek były wyłącznie miłe i radosne. Naszym celem jest, abyście zdrowo i szczęśliwie wracali do domów.

Z firmą Garmont współpracujemy od 2012 roku. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną butów turystycznych tej marki.

Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego.

Każda opinia jest dla nas ważna! W godzinach 10.00 – 16.00 postaramy się  odpowiedzieć na każdą wiadomość i rozwiać każdą wątpliwość.

Tel: 22 631 82 01
Email: kontakt@paker.pl

Adres do korespondencji:
PAKER Biuro Handlowe
ul. Płocka 17 lok. 8
01-231 WARSZAWA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA


Informacje o Firmie:

Paker Sp. z o.o.
Mickiewicza 18/16
01-517 Warszawa
(POLSKA)


NIP: 118-00-09-930
Numer wpisu: 0000189867
REGON: 006937618
Numer konta do wpłat: 08 1030 1582 0000 0008 0068 6008
Nasz bank: CITI

Nazwy producentów i marki produktów należą do ich właścicieli i prezentowane są wyłącznie w celach informacyjnych. Zastrzegamy sobie możliwość błędów edytorskich. Prezentowana oferta nie stanowi odzwierciedlenia aktualnych stanów magazynowych, a także nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego. Wszelkie prawa zastrzeżone i prawnie chronione.